Nabór na stypendystów SEMPER POLONIA rozpoczęty

Fundacja SEMPER POLONIA informuje, iż nabór stypendystów na semestr wiosenny roku akademickiego 2012/2013 będzie trwał od 1 do 20 marca br.

Przypominamy, iż zgodnie z Regulaminem Stypendialnym Fundacji wnioski stypendialne wraz z pozostałą dokumentacją można składać wyłącznie za pośrednictwem Zintegrowanego Elektronicznego Systemu Stypendialnego SEMPER POLONIA: http://stypendia.semperpolonia.pl

O terminie, w którym studenci będą zobowiązani zgłosić się do właściwej placówki dyplomatyczno-konsularnej RP z wydrukiem potwierdzenia zarejestrowania wniosku w systemie ZESS oraz oryginałami dokumentów załączonych w systemie, poinformujemy w terminie późniejszym.

Biorąc pod uwagę limit finansowy określony przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP na realizację programu stypendialnego w 2013 r. z przykrością informujemy, iż o stypendia zarówno w semestrze wiosennym 2012/2013, jak i semestrze jesiennym 2013/2014, będą mogli ubiegać się studenci polskiego pochodzenia mieszkający na Białorusi, w Czechach, na Litwie, Łotwie, w Serbii, na Słowacji i na Ukrainie. 

W przypadku pytań i ewentualnych problemów prosimy o kontakt z p. Dorotą Guz: dguz@remove-this.semperpolonia.pl.

01.03.2013 opublikowano w Komunikaty