Do absolwentów SEMPER POLONIA

W sztuce, biznesie, sferze publicznej czy sporcie z powodzeniem realizujecie swoje życiowe pasje i zawodowe marzenia. Nie zapominacie równocześnie o Polsce i Polakach. Drodzy absolwenci programu stypendialnego Fundacji SEMPER POLONIA – gratulujemy! Jednocześnie prosimy Was o wsparcie działań SEMPER POLONIA na rzecz waszych młodszych kolegów.

Wobec wstrzymania przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP dofinansowania programu stypendialnego Fundacji i starań SEMPER POLONIA o jego przywrócenie planujemy przedstawić szefowi polskiej dyplomacji p. Radosławowi Sikorskiemu efekty i bilans 15 lat naszej opieki nad polonijnymi studentami, kształcącymi się w krajach zamieszkania. Wskazując z imienia i nazwiska wszystkie te osoby, które dzięki naszemu wsparciu w okresie studiów osiągnęły życiowe szczyty, chcemy przekonać MSZ, że nadal warto wspierać polonijnych studentów.

Dlatego prosimy Was - odnówcie swój kontakt z Fundacją. Zaktualizujcie numery swoich telefonów, adresy e-mail. Poinformujcie nas jak potoczyły się wasze życiowe losy po zakończeniu studiów. Niech wasza historia stanie się przyczynkiem do przywrócenia stypendiów SEMPER POLONIA i jednocześnie życiowym drogowskazem dla obecnych i przyszłych pokoleń młodej Polonii na świecie. 

Piszcie na adres: grogowski@remove-this.iuve.pl, dzwońcie pod numer +48-505-66-77. Przyszłość młodej Polonii jest także w Waszych rękach! 

Rada, zarząd i pracownicy Fundacji SEMPER POLONIA

06.06.2012 opublikowano w Komunikaty